Art of Conquest: Dragon Dawn

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 542,9 MB
  • Version 1.18.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Lilithgames
Art of Conquest: Dragon Dawn mobil oyununda stratejik gelişmeleri takip ederek ilerleyebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indireceğiniz Art of Conquest: Dragon Dawn mobil oyununda sihirli bir dünya içerisinde yer alacaksınız. Oyunumuz stratejik temeller doğrultusunda ilerleyebileceğiniz türden bir mobil oyundur. Gelişmiş oyun grafikleri ile donatılmış ve karakterlerin yeteneklerin özel olarak hazırlanmıştır. 

Bir grup efsanevi kahraman ile nefret eden ejderhaları öldürün, krallığınızı genişletmek için düşman kalelerini kuşatın ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları gerçek zamanlı destansı savaşlara davet edin. Savaşları kazanarak hakimiyet alanınızı genişletin. Oyunun kazancı size çok büyük olacaktır. Ejderhaların yumurtalarını ele geçirerek kendi ejderhaları geliştirmeye çalışacaksınız. Savaş esnasında korkunç ejderhalar size yardım edecek nitelikte olacaktır. 

Nefes kesen bir savaş alanında yüzlerce savaşçıyı kontrol edin, arkadaşlarınızı heyecanlandırmak için onları karşılıklı düelloya davet edin. Arkadaşlarınızla mücadele etmek oyunu farklı boyuta getirecektir. Büyük savaşların galibi olarak kalenizi güçlendireceksiniz. Savunma sisteminiz ve saldırınız güçlü olmalı. Aksi halde oyunu kaybedebilirsiniz. 

Art of Conquest: Dragon Dawn indir
DİĞER SÜRÜMLER